SPORTOVNÍ AKCE
Cyklistikiáda 2019 pro hasiče i veřejnost.POŘADATEL
 SDH Vranovská Ves


KDY?
 od: 25.05.2019 - 14:00
 do: 25.05.2019 - 18:30


KDE?
 místo:   Vranovská Ves
 okres:   Znojmo


KATEGORIE
  mládež – mladí hasiči
  mládež – dorost
  mládež - přípravka


DISCIPLÍNY
  Cyklistický závod


POPIS
 Závody se pořádají v obci Vranovská Ves a přilehlém okolí a to za každého počasí vždy poslední sobotu v květnu.
Soutěže se mohou účastnit jak hasiči tak i veřejnost.

Trať vede z části po místní komunikaci a z části po polních a lesních cestách. Začátek závodu je v 14:00 a jeho ukončení bude nejpozději v 18:30. Trasa závodu je vybírána dle možností, s ohledem na bezpečnost a schopnosti soutěžících.

Startující jsou rozděleni podle věku do několika kategorií. Od těch nejmenších, kteří jezdí teprve na odrážedlech, až do věku 18 let. Podle kategorií je odstupňována i trasa závodu. Závodí se v 6 kategoriích doplňkově v mezičase jízda zručnosti.

Podmínkou pro připuštění ke startu závodu, je cyklistická přilba a pevná obuv. Doporučené jsou ochranné brýle a cyklistické rukavice. V místě je zajištěn cykloservis. Na všech trasách budou ve větší nebo menší míře přihlížet rodiče soutěžících. Provoz vozidel na trasách závodu je regulován traťovými komisaři.

Aby byla minimalizována diskriminace dětí z chudších rodin, je startovné a občerstvení pro soutěžící zdarma. Celá akce je organizována zdarma, jako dobrovolná činnost pro radost dětí, bez nároku na jakoukoli odměnu. Na akci přispívají někteří místní podnikatelé, a to buď finančně nebo věcnými cenami pro soutěžící. Veškeré finanční prostředky jsou použity pro nákup cen a občerstvení, případný výtěžek slouží jako základní kapitál následujícího ročníku závodu.

Doplňující informace: pro děti a mládež

KONTAKT
 kontaktní osoba: Radek Klouda
 email: cyklistikiada@centrum.cz
 telefon: 773006009
 web: www.cyklistikiada.wz.cz/


DOKUMENTY

  Plakát  CO MOHU UDĚLAT?

* pouze pro přihlášené

MAPA